Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) > Konzultant Značkové Prodejny Vodafone, Specialisté V Oblasti Prodeje A Nákupu Energií, Přírodních Surovin A Stavebnin

Konzultant značkové prodejny Vodafone, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin

Empleos de Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) en República Checa (Jihočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC).

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností : Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Descripción de la oferta de trabajo:

Společnost ATODA ve spolupráci s Vodafone Czech Republic, a.s. hledá prodejce na pobočku Vodafone do IGY centra v Českých Budějovicích.

O co se budeš starat:

•    Budeš pečovat o klienty společnosti Vodafone a aktivně prodávat služby.

•    Pomůžeš zákazníkům s výběrem tarifů, aplikací a mobilních telefonů.

Jak poznáš, že jsi tím pravým uchazečem?

•    V pohodě zvládáš práci s PC a máš obchodního ducha.

•    Baví tě svět telekomunikací.

•    Jsi asertivní, zvládáš negativních emoce a jsi vytrvalý.

•    Máš zkušenosti s prodejem a ukončenou střední školu.

Co ti za to vše nabídneme?

•    Osobní rozvoj.

•    Příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv.

•    Směny na krátký/dlouhý týden.

•    Výhodné volání pro tebe i tvou rodinu.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 249 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ATODA Telemarketing, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Nicola Plánská, Náborový specialista. Tel.: +420 380 900 122. E-mail: atoda.cz" rel="nofollow">naboryatoda.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 380 900 122
  • Correo electrónico: naboryatoda.cz

Identificador de la vacante:16372540761.

Ver las 1,054 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) ofertadas.