Konyhai kisegítő. Kozep-Magyarorszag. Hungría

Demanda en Hungría (Kozep-Magyarorszag) de Ayudantes de cocina

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Konyhai kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Melo-Pack Korlátolt Felelősségű Társaság Konyhai kisegítő munkatársat keres budapest 09. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 1117 Budapest, Budafoki út 52., Személyesen: 1117 Budapest, Budafoki út 52.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Speciális követelmények:álló munka

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 180000.0 HUF mínimo y 210000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Melo-Pack Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1508 Budapest, Faludi utca 3..

Contacto: Csala Vivien

Teléfono: (06) 1-577-8665.

Ver las 902 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.