Trabajar en Hungría (Del-Alfold) de Ayudantes de cocina

Konyhai Kisegítő

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Konyhai kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Lukácsné és Fia Vendéglátóipari és Kereskedelmi Bt. Konyhai kisegítő munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: személyesen vagy telefonon. , Jelentkezni személyesen Lukács Józsefnénál a 6724 Szeged, Bakay Nándor utca 44. szám alatt, vagy 15 óra után telefonon a 30/322-0062-es telefonszámon. . Speciális követelmények:Munkaidő hétfőtől péntekig 07:00-16:00

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1189 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Lukácsné és Fia Vendéglátóipari és Kereskedelmi Bt..

Dirección: 6724 Szeged, Bakay N utca 44..

Contacto: Lukács Józsefné

Ver las 902 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.