Konyhai kisegítő (Konyhai kisegítő). Nyugat-Dunantul

Oferta de trabajo en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Ayudantes de cocina

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Konyhai kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) VE-TA VENDÉGLÁTOIP.,KER. ÉS SZOLG. KFT Konyhai kisegítő munkatársat keres nagybajcsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: egyenlőtlen, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet Dieszberger Tamásnál a 06-20/390-6782-es telefonszámon reggel 9 óra után.. További információ:A VE-TA Kft. keres 1 fő új munkatársat konyhai kisegítő munkakörbe azonnali kezdéssel. Elvárás: általános iskolai végzettség. Munkaidő: teljes, napi 8-10 órát kell dolgozni, heti 3 szabadnap biztosított. Munkavégzés helye: Nagybajcs, Bajcsi Halásztanya. Felajánlott bruttó havi bér: 130.000 ft. Jelentkezni lehet Dieszberger Tamásnál a 06-20/390-6782-es telefonszámon reggel 9 óra után.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1070 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 130000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: VE-TA VENDÉGLÁTOIP.,KER. ÉS SZOLG. KFT.

Dirección: 9026 Győr, Mayer Lajos utca 67.

Contacto: Dieszberger Tamás

Teléfono: (20) 390-6782.

Ver las 788 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.