Konyhai dolgozó (Pizzatészta készítő). Del-Alfold

Empleos en Del-Alfold (Hungría) de Ayudantes de cocina

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Konyhai kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ERDŐSI ÉS TÁRSAI VENDÉGLÁTÓ ÉS SZOLG.KFT Konyhai dolgozó munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.21 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezés fényképes önéletrajz küldésével és a munkakör megjelölésével (tésztás) a pizzafutarhrReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címre.. Speciális munkakörülmények:Heti 5 munkanap, beosztás szerint hétfőtől-vasárnapig, két műszakos munkarend délelőtt: 8:00-16:00 és délután 16:00-20:00, Speciális követelmények:Nem igényel szakképesítést., További információ:Pék végzettség vagy tapasztalat, valamint vendéglátós végzettség vagy konyhai tapasztalat előnyt jelent.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 10/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 164210.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ERDŐSI ÉS TÁRSAI VENDÉGLÁTÓ ÉS SZOLG.KFT.

Dirección: 6726 Szeged, Thököly utca 28.

Contacto: Erdősi Krisztina

Email: pizzafutarhrReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: ().

Ver las 761 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.