Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas) > Kontrolor/ka Ve Výrobě Zdravotnických Prostředků, Kvalitáři A Testovači Výrobků, Laboranti (kromě Potravin A Nápojů)

KONTROLOR/KA VE VÝROBĚ ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Vacante de Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas) en República Checa

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Otros oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas).

Řemeslníci a opraváři : Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech : Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)

Descripción de la oferta de trabajo:

NÁPLŇ PRÁCE:

- Vizuální kontrola výrobků dle předepsané dokumentace

- Odebírání vzorků do laboratoře

- Vážení, měření a přebírání výrobků

- Příprava dokumentace vztahující se ke kontrolované výrobě

- Zpracování výrobních příkazů a uvolňování výroby

POŽADUJEME:

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- Znalost práce na PC

- Ochota práce v nepřetržitém provozu (dlouhý a krátký týden, 12hodinové směny)

- Spolehlivost a pečlivost

NABÍZÍME:

- Zázemí rostoucí a stabilní společnosti

- Motivační mzdové hodnocení dle zkušeností

- Stravenky, odměny, 13. plat

- Možnost profesního růstu

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, emailem nebo osobně.

Número de puestos: 5.

Empleador: MEDISIZE CZ, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Lišková. Tel.: +420 734 791 907. E-mail: phillipsmedisize.com" rel="nofollow">jana.liskovaphillipsmedisize.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 734 791 907
  • Correo electrónico: jana.liskovaphillipsmedisize.com

Identificador de la vacante:19866420718.

Ver las 84 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Otros oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas) ofertadas.