Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Recolectores de basura y material reciclable > Kontrolor Kvality Třídění Surovin : , Pracovníci Odvozu A Recyklace Odpadů

KONTROLOR KVALITY TŘÍDĚNÍ SUROVIN : , Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Ofertas en República Checa (Plzeňský kraj) de Recolectores de basura y material reciclable

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Recolectores de desechos : Recolectores de basura y material reciclable.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pracovníci s odpady a jiní nekvalifikovaní pracovníci : Pracovníci s odpady : Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Descripción de la oferta de trabajo:

ŽIVOTOPIS zasílejte, prosíme,  na adresu:  personalistaekosepar.cz

ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem , tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici KONTROLOR KVALITY TŘÍDĚNÍ SUROVIN :

Náplň práce :  vstupní a výstupní kontrola materiálových surovin ( papír , sklo , plast , kovy , elektroodpady ) . koordinace nakládky a vykládky materiálu , obsluha lisů , dotřiďování surovin , třídění kovů podle druhů a třídění elektroodpadů včetně drobné montáže .

Požadujeme :  řidičské oprávnění skupiny B ( skupina C nebo T je výhodou ) , zodpovědnost a svědomitost , časovou flexibilitu a ochota kolektivní práce  .

Nabízíme : nástup možný ihned , jednosměnný provoz , volné víkendy , placené přesčasové hodiny , možnost rozšíření kvalifikace ( řidič VZV , kolový nakladač ,obsluha  hydraulické ruky ,  skupina C , ADR atd.. ) ,  roční odměny ,firemní akce ,  příspěvky na stravování ,  odpovídající platové ohodnocení od 22 000 Kč podle kvalifikace a zařazení .

Región: Plzeňský kraj.

Ver 263 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22000 (CZK mensual).

Empleador: EKO-SEPAR, s. r. o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Životopis. E-mail: ekosepar.cz" rel="nofollow">personalistaekosepar.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalistaekosepar.cz

Identificador de la vacante:15025640762.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Recolectores de desechos : Recolectores de basura y material reciclable ofertadas.