Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Técnicos en ingeniería mecánica > Technologové, Strojírenští Technici

TECHNOLOGOVÉ, Strojírenští technici. Moravskoslezský kraj

Búsqueda de Técnicos en ingeniería mecánica en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky › Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech › Strojírenští technici.

Descripción de la oferta de trabajo:

TŘ z:6/2/2024 a:20/2/2024

Pracovní náplň:

- posuzuje účinnost a oprávněnost navrhovaných změn v oblasti automatizace

- spolupracuje s útvarem údržby při odstraňování závad strojních zařízení

- navrhuje opatření na předcházení kolizí řídících systémů

- zodpovídá za: realizaci jemu přidělených vnitropodnikových změn, ověření a stanovení výkonové normy na přidělených projektech, stanovení správné spotřeby materiálu, povinnost upozornit na zjištěné nedostatky nezávislé na charakteru, kontroluje dodržování technologické disciplíny ve výrobním procesu, mění programy na automatizovaných pracovištích.

Požadujeme:

- přesnost a pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu, iniciativu, angličtinu na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

- závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek po roce praxe 2000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.

Kontakt emailem.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 58 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DONGWON CZ, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Helešicová. Tel.: +420 595 177 229. E-mail: karieradwmic.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 595 177 229
  • Correo electrónico: karieradwmic.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28827580739.

Ver las 88 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.