Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería > Kontrolor Kakovosti - M/ž

KONTROLOR KAKOVOSTI - M/Ž. Eslovenia

Empleo de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIK ZA KONTROLO KAKOVOSTI (MEHANSKE PREISKAVE), poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE KONTROLE KAKOVOSTI PROIZVODNEGA PROCESA, NADZOR KAKOVOSTI KONČNEGA PRODUKTA, KONTROLA VHODNEGA MATERIALA, IZDELAVA POROČIL IN ANALIZ O KAKOVOSTI, POROČANJE IN UKREPANJE V PRIMERU ZAZNANEGA NESKLADJA, TESTIRANJE NOVIH MATERIALOV IN PROCESOV, IZVEDBA PREGLEDA IN TESTIRANJ OB POJAVU REKLAMACIJE, DELO V LABORATORIJU, OPRAVLJA DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA, DELO POTEKA V TREH IZMENAH., Pričakujemo: izobrazba: IV. – V. stopnja izobrazbe tehnične smeri, zahtevane delovne izkušnje: 2 leti na podobnih delovnih mestih, znanje angleškega jezika vsaj pasivno je prednost ni pa zahtevano, poznavanje dela s programi MS Office, samoiniciativno, samostojno, natančno in odgovorno delo, fleksibilnost in kreativnost pri opravljanju delovnih nalog, sposobnost dela v timu, sposobnost opravljanja več nalog hkrati, pripravljenost na nenehno učenje.

Nudimo: dinamično delo v visoko tehnološkem podjetju in v pozitivnem delovnem okolju, stimulativno plačilo vezano na dosežene rezultate, možnost osebnega in strokovnega razvoja, možnost dodatnega usposabljanja, zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo.  , večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: BISOL Group, elektro inženiring in svetovanje, d.o.o., Latkova vas 59 A, 3312 PREBOLD.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KRALJ NINA
Contact Phone: 03 703 22 66
Contact Email: nina.kraljbisol.si

Identificador de la vacante:NT52593.

Ver las 297 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.