Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Asistent/ica U Računovodstvu

Empleo de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Croacia

Asistent/ica U Računovodstvu

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Numerical clerks › Accounting and bookkeeping clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

BMD STIL d.o.o. kao jedna od vodećih kompanija koja se bavi maloprodajom i veleprodajom građevinskog materijala na području Hrvatske, te distribucijom i transportom istog na području EU i zemalja Regije, proširuje svoj računovodstveni tim čime ti se otvara odlična prilika za razvoj i napredak. Iskoristi pruženu priliku i pridruži nam se.

Jesi li netko tko ima inicijativu, neovisnost, ambiciju i sposobnost učinkovitog funkcioniranja u dinamičnom okruženju sa širokim rasponom odgovornosti? Raspolažeš li sa dovoljno traženog iskustva te sa snažnim komunikacijskim vještinama, koje će ti omogućiti suradnju u timu i van njega? Želiš li se pridružiti uspješnom timu koji već preko 25 godina posluje na hrvatskom tržištu? Želiš li stabilan i stalni posao? Ako je odgovor da, onda si ti upravo kandidat kojeg tražimo!

Ključni zadaci i odgovornosti:

  • Upis i vođenje ulaznei izlazne knjige pošte
  • Upis i kontrola matičnih podataka poslovnih partnera
  • Upis, kontrola i knjiženje IR-a i UR-a
  • Izrada računa po ugovorima
  • Vođenje saldakonti dobavljača i kupaca
  • Izrada prijedloga kompenzacija
  • Izrada prijedloga odobrenja za naknadno dane popuste (kasa – sconto)
  • Komunikacija i korespondencija sa kupcima i dobavljačima, te terenskim komercijalistima
  • Vođenje, administriranje i usklađivanje kartica
  • Ažurno zaprimanje i briga o poslovnoj dokumentaciji za poslove iz svog djelokruga
  • ostali administrativni poslovi u računovodstvu te po nalogu Uprave

Tvoj profil

  • Vi ste visoko motivirana osoba koja može učinkovito komunicirati s ostatkom tima
  • organizirani ste, pouzdani i napredujete pod minimalnim nadzorom
  • usredotočeni ste na rezultat, te ste svjesni ravnoteže između brzine i kvalitete odrađenog
  • uživate raditi u brzom okruženju vođenom timom i prihvatljivi ste za nove poslovne zahtjeve
  • posjedujete izvrsne vještine verbalne i pisane komunikacije neophodne za osiguranje odgovarajuće komunikacije između članova tima, uz isporuku učinkovitih rezultata i poštivanje rokova
  • kreativan ste i domišljat rješavač problema koji je prilagodljiv novim poslovnim zahtjevima

Zahtjevi

  • VŠS ili VSS ekonomskog smjera
  • poznavanje zakonske regulative u području poreznih i računovodstvenih propis
  • poznavanje MS Office paketa i Interneta ( Word, Excel, Outlook, Internet)
  • visoka razina povjerljivosti i profesionalnost u radu
  • razvijene komunikacijske vještine i sklonost timskom radu
  • organizacijske sposobnosti i sposobnost samostalnog odlučivanja
  • pouzdanost, analitičnost i odgovornost
  • poželjno poznavanje jednog svjetskog jezika

Što nudimo

  • odlične radne uvjete i ugodno radno okruženje
  • rad u dinamičkom i poticajnom okruženju
  • izazov u karijeri pokrenut konkurentnom plaćom vođenom vlastitim angažmanom i rezultatima
  • resursi i podrška za unapređenje vaših vještina i karijere
  • rad u rastućoj i renomiranoj kompaniji
  • ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost rada na neodređeno
  • djelomično vraćanje troškova prijevoza

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: BMD STIL d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaobmd.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2490983.

Ver las 64 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.