KONTROLOR ČIŠČENJA IN VZDRŽEVANJA - DELO V KRANJU IN OKOLICI - M/Ž

Búsqueda de Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice : Delovodje v dejavnosti čiščenja in za gospodinjstvo v uradih, hotelih in drugih ustanovah.

Descripción de la oferta de trabajo:
VODJA ČISTILCEV, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, VODENJE IN KOORDINACIJA ODDELKA OZ. ZAPOSLENIH, KONTROLA DELOVNEGA PROCESA ČIŠČENJA, KOMUNIKACIJA Z NAROČNIKI IN DOBAVITELJI, UVAJANJE NOVO ZAPOSLENIH V DELO, ORGANIZACIJA GENERALNIH ČIŠČENJ, POMOČ PRI PRIPRAVI KALKULACIJ ZA POTREBE JAVNIH RAZPISOV, DOSTAVA IN NAROČANJE MATERIALA, REŠEVANJE MOREBITNIH REKLAMACIJ., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, Resnost, natančnost, fleksibilnost, samoiniciativnost, sposobnost vodenja, zelo dobre organizacijske sposobnosti. Obvezen izpit B kategorije. Gibljiv urnik, terensko delo. Zaposlitev možna za daljše obdobje. Zaželjene delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu., gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 231 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 12/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: EES SISTEMI, družba za čiščenje poslovnih prostorov ter izvedbo suhomontažnih del, d.o.o..

Dirección: Ameriška ulica 8 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: REŽEK DARJA

Email: zaposlitevReemplazar por una arrobaees.si

Ver las 133 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.