Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Kontrolní Pracovník/ce Expedice Materiálu, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Ostatní Výrobě

Kontrolní pracovník/ce expedice materiálu, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Vacantes de Supervisores de industrias manufactureras en República Checa (Zlínský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště Kroměříž

- Náplň práce: Zodpovědnost za materiál určený k expedici - množství (kontrola na váze), typ (kontrola na spektrometru) a určení kam materiál vyskladnit (převážně hliník aj. kov)

- Požadujeme: min. SŠ vzdělání, organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, nutná znalost práce na PC, zdravotní stav k výkonu práce

- Nabízíme: PD 6:00-14:30, ke mzdě motivační osobní ohodnocení dle dosažených výsledků, stravenky, možnost profesního růstu

- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenekkmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.+420777 776 355 p. Večerka.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Región: Zlínský kraj.

Ver 164 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 23000 mínimo y 28000 máximo (CZK mensual).

Empleador: KM konsult s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Zdeněk Večerka, Personalista. Tel.: +420 777 776 355. E-mail: kmkonsult.cz" rel="nofollow">zdenekkmkonsult.cz. Adresa: Kaplanova 2836/2a, 767 01  Kroměříž 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Kroměříž; Código postal: 767 01; Dirección: Kaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1
  • Teléfono: +420 +420 777 776 355
  • Correo electrónico: zdenekkmkonsult.cz

Identificador de la vacante:16179390772.

Ver las 230 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.