Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería > Kontroler Jakości

Contratación en Polonia de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería

Kontroler Jakości

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.

Technicy i inny średni personel : Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych : Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych : Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: prowadzenie kontroli jakości produkowanych mebli i elementów meblowych, sporządzanie raportów z wykonywanych czynności, prowadzenie okresowych zestawień statystycznych kontroli jakości, inicjowanie działań doskonalącychWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie zawodowe - dodatkowe- uprawnienia: Prawo jazdy kat. B   - konieczne- pozostałe: Wykształcenie związane z meblarstwem (stolarz, technik technologii drewna) lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży meblarskiej. Miejsce pracy: Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa. Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres:

SZYNAKA  MEBLE Sp. z o.o. ul. Dworcowa 20, 14-260 Lubawa lub rekrutacjaszynaka.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SZYNAKA  MEBLE Sp. z o.o. ul. Dworcowa 20, 14-260 Lubawa moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach proszę dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych również w przyszłych rekrutacji, w tym na inne stanowiska.

Informacja Administratora danych o przetwarzaniu danych osobowych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przekazanej aplikacji jest Szynaka-Meble sp. z o.o. z siedzibą w Lubawie przy ul. Dworcowej 20. Kontakt z administratorem danych jest możliwy listownie na powyższy adres lub pocztą elektroniczna na adres: szynaka.pl" rel="nofollow">infoszynaka.pl Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: szynaka.pl" rel="nofollow">iodszynaka.pl

Pani/Pana   dane   osobowe   przetwarzane   będą   w   celu   przeprowadzenia   procesu   rekrutacji,   na podstawie art. 6 ust. 1 a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO).

Pani/Pan dane osobowe nie są przekazywane innym odbiorcą danych oraz nie będ

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 2250 mínimo y 2600 máximo (PLN).

Empleador: SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1552StPr/19/2528.

Ver las 275 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.