Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Trabajadores y asistentes sociales > Kontaktní A Sociální Pracovník/pracovnice Do Kontaktního Centra, Odborní Pracovníci V Oblasti Sociální Práce

Kontaktní a sociální pracovník/pracovnice do Kontaktního centra, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Búsqueda en Plzeňský kraj (República Checa) de Trabajadores y asistentes sociales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti právní, sociální a církevní : Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadované vzdělání a praxe: - VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech Sociální práce, Adiktologie, Psychologie, Speciální pedagogika případně dalšího zaměření dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (případně kurz pracovníka v sociálních službách i započatý, eventuálně zdravotnické vzdělání) - znalost zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb - základní orientace v drogové problematice, respektující přístup k cílové skupině - schopnost sebereflexe a týmové práce, aktivní přístup a dobré komunikační schopnosti - uživatelskou znalost práce na PC Výhodou: - předchozí praxe s cílovou skupinou - řidičský průkaz skupiny B - psychoterapeutický výcvik (i započatý) Nabízíme: - kontaktní a sociální práci s klienty nízkoprahových služeb (provádění výměnného injekčního programu, poradenství v oblasti snižování rizik při užívání návykových látek) - poradenskou práci s uživateli návykových látek zaměřenou na abstinenci klienta, motivační práci a příprava klienta na léčbu - poradenskou práci s osobami blízkými uživatelů návykových látek (rodiče, partneři) - zázemí odborně profilované organizace, práci pod supervizí, další vzdělávání v oboru a podporu v odborném růstu Výše mzdy: 18.000- 25.000 při 1,0 HPP (dle dosaženého vzdělání a délky praxe).

Jedná se o zástup za MD Nástup ihned nebo dle domluvy Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na email: salomovaReemplazar por una arrobacppt.cz (do předmětu uveďte "výběrové řízení") Uzávěrka přihlášek: 4.6.2018 K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.

Vyhrazujeme si právo prodloužit nebo zrušit výběrové řízení, případně pracovní pozici dočasně neobsadit.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 03/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 18000.0 CZK mínimo y 25000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Životopis

Empresa: Centrum protidrogové prevence a terapie, o.p.s..

Contacto: Životopis

Email: salomovaReemplazar por una arrobacppt.cz

Ver las 551 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.