Trabajar de Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones en Polonia (Wielkopolskie)

Konsultant It

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones.
Technicy i inny średni personel : Technicy do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych : Technicy do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz technicy do spraw wsparcia użytkownika technologii informacyjno-komunikacyjnych : Technicy do spraw wsparcia użytkownika technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Zapewnienie rozwoju i poprawnej instalacji oprogramowania, oraz prawidłowego funkcjonowania oprogramowania; testowanie oprogramowania; przygotowywanie dokumentacji oprogramowania; udział w analizie grupowej i wdrażaniu systemów informatycznych; poprawa i rozwój metod zarządzania systemami informatycznymi; wykonywanie zadań powierzonych przez pracodawcę według kwalifikacji pracownika; inne obowiązki w zależności od potrzeb pracodawcy. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - uprawnienia: prawo jazdy kat. "B" - konieczne; KURS PROGRAMOWANIA - konieczne - umiejętności: znajomość środowiska Microsoft - konieczne; bardzo dobra znajomość licznych programów komputerowych, informatycznych - konieczne; znajomość oprogramowań komputerowych - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - pozostałe: [Umiejętność 2] : znajomość j. angielskiego na poziomie biegłym i umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej [Uprawnienie 1] : Microsoft Specialist: Programming in C# [Uprawnienie 2] : znajomość MVC4, ASP Web Forms, Web API REST/JSON, HTML, SCSS [Umiejętność 1] : rozległa wiedza z zakresu systemów operacyjnych, serwerowych, sieci LAN [Inne] : 5 lat doświadczenia w takich dziedzinach oprogramowania, jak: badanie wymagań użytkowników, projektowanie, kodowanie, wdrażanie i testowanie oprogramowania. Wykształcenie na kierunku informatyki i inżynierii komputerowej. Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61538 - wymagane dokumenty: Brak danych. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 370 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 15/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 11000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Indywidualny doradca klienta, tel.: 61 8345-640

Ver las 185 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.