Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Ingenieros mecánicos > Konstruktér/konstruktérka, Strojní Inženýři Projektanti, Konstruktéři

Konstruktér/konstruktérka, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Búsqueda en Olomoucký kraj (República Checa) de Ingenieros mecánicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Strojní inženýři

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Nádražní č.p. 212, Senice na Hané. Termín nástupu možný také dle dohody!

První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Náplň práce:

- konstrukční práce ve 2D a 3D

- návrhy konstrukčních řešení přívěsů a návěsů v souladu s požadavky zákazníků a legislativy

- spolupráce s ostatními útvary společnosti

- využití zkušeností z výroby a provozu ke zlepšení výrobků

Požadujeme:

- VŠ/SŠ technického směru

- technické znalosti

- praxi na pracovní pozici konstruktér výhodou

- znalost 2D a 3D konstrukčního software výhodou

- kreativní myšlení

- aktivní přístup

- odpovědnost a systematičnost

- ochota učit se novým věcem

- smysl pro týmovou práci

- vhodné i pro absolventy

Co Vám můžeme za Vaše výsledky nabídnout:

- zajímavou práci

- velkou možnost seberealizace, široké uplatnění vlastní invence a nápadů

- penzijní připojištění

- 5 týdnů dovolené

- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele

- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Región: Olomoucký kraj.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 30000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: PANAV, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Helena Škobrtalová, personalista. Tel.: +420 585 808 625. E-mail: panav.cz" rel="nofollow">helena.skobrtalovapanav.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 585 808 625
  • Correo electrónico: helena.skobrtalovapanav.cz

Identificador de la vacante:16702690737.

Ver las 409 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.