Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Peones de la industria manufacturera > Konserwator

Konserwator. Polonia

Contrato de Peones de la industria manufacturera en Polonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Główne obowiązki:

wykonywanie drobnych prac naprawczych i remontowych,

bieżące usuwanie usterek w pokojach,

przygotowywanie sal na konferencje oraz imprezy okolicznościowe,

obsługa techniczna obiektu (instalacje elektryczne, grzewcze, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacja),

dbałość o stan techniczny i naprawę urządzeń na terenie hotelu,

osiąganie optymalnych parametrów użytkowych urządzeń i systemów,

planowanie działań prewencyjnych w zakresie wyposażenia technicznego obiektu,

udział w procedurach odbioru urządzeń do eksploatacji.

doświadczenie na stanowisku pracy o podobnym charakterze,

mile widziane uprawnienia SEP do 1 KW,

Wymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - pożądane- uprawnienia: SEP E do 1 kV - dodatkowe- inne zawody: Konserwator części / sprzętu, staż: 2 lat - pożądane- pozostałe: uprawnienia SEP do 1kw mile widziane.Umiejętności techniczne:naprawy sprzetów,drobne prace wykończeniowe,hydraulika,elektryka.Znajomość przepisów prawnych w zakresie eksploatacji budynkówSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 4000 (PLN).

Empleador: HOTEL ROBERT'S PORT ŻEGLUGA PASAŻERSKA MIKOŁAJKI ROBERT ŚLIWIŃSKI.

Instrucciones para solicitar:

Marzena Ozga, tel.: (87) 429 8417, email: hotel-port.pl" rel="nofollow">biurohotel-port.pl

Identificador de la vacante:1857StPr/19/0742.

Ver las 756 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.