Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Constructores de casas > Konserwator

Konserwator. Polonia

Contrato en Polonia de Constructores de casas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Constructores de casas.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) : Robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni : Robotnicy budowlani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac konserwatorskich, remontowych na terenie zakładu. Podstawowa znajomość hydrauliki i elektryki.Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne; zasadnicze zawodowe - pożądane- uprawnienia: prawo jazdy kat. B - konieczne- pozostałe: Wymagane uprawnienia SEP E 1 kV,  prawo jazdy kat.B, badania sanitarno - epidemiologiczne lub chęć wyrobienia ich. Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Pracodawca oczekuje od kandydata CV.

Kontakt z Kierownikiem Działu Technicznego 58/ 551 72 63 do 65 w.406. - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 3300 (PLN).

Empleador: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "UZDROWISKO SOPOT" W SOPOCIE .

Instrucciones para solicitar:

Wiesława Michalska, tel.: 58 551 63 31

Identificador de la vacante:1875StPr/19/1319.

Ver las 267 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Constructores de casas ofertadas.