Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Austria > Camareros de mesas > Konobar / Konobarica (chef De Rang, Commis De Rang,..)

KONOBAR / KONOBARICA (CHEF DE RANG, COMMIS DE RANG,..)

Trabajar de Camareros de mesas en Austria

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas.

Dienstleistungsberufe und Verkäufer : Berufe im Bereich personenbezogener Dienstleistungen : Kellner und Barkeeper : Kellner

Descripción de la oferta de trabajo:

U suradnji s austrijskom službom zapošljavanja iz zapadne pokrajine Vorarlberg, AMS Bludenz/EURES Austrija, objavljujemo natječaje za rad u zimskoj turističkoj sezoni 2020./21 u Vorarlbergu, Austrija.

Sezona počinje u prosincu 2020., a završava u travnju 2021. godine.

Otvorene pozicije za rad u restoranima i hotelima:

  • kuhar/kuharica (Chef de partie, Commis de partie, Patisserie,..)
  • konobar/konobarica (Chef de rang, Commis de rang,..)
  • sobar/sobarica.

Radno mjesto: KONOBAR/KONOBARICA (Chef de rang, Commis de rang,..)

Broj otvorenih pozicija: 100

Mjesto rada: pokrajina Vorarlberg, Austrija.

Uvjeti:

  • odgovarajuća kvalifikacija (završena ugostiteljska škola ili osposobljavanje za navedeno zanimanje)
  • radno iskustvo od 2 godine na odgovarajućim poslovima
  • poznavanje njemačkog jezika, razina B2
  • poznavanje engleskog jezika, razina A2
  • poželjno je poznavanje i drugih stranih jezika (francuski,..)
  • poželjno je posjedovanje vozačke dozvole B kat ali nije uvjet.

Poslodavac nudi:

  • sezonski ugovor o radu na puno radno vrijeme
  • besplatan smještaj
  • mjesečnu bruto plaću u iznosu od 2.100 EUR.

Prijava: zainteresirani kandidati/kandidatkinje svoj životopis na njemačkom/engleskom jeziku trebaju poslati na e-adrese EURES savjetnika koji obavljaju selekciju za poslodavce:

rosa.stampferams.at i dietmar.muellerams.at do 15.11.2020.

Razgovori s kandidatima/kandidatkinjama obavljati će se telefonskim putem.

Aktualne informacije o uvjetima ulaska u Austriju mogu se naći na: https://www.bmeia.gv.at

País del trabajo: Austria.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Registered Austrian company with service agreement for personnel search via EURES with the AMS Austria.

Ver las 1,773 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas ofertadas.