Trabajo de Organizadores de conferencias y eventos en Del-Alfold (Hungría)

Konferencia- és Rendezvényszervező

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Organizadores de conferencias y eventos.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Üzleti szolgáltatásokat nyújtók : Konferencia- és rendezvényszervezők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Kész Hotel és Konferencia Menedzsment Kft. Konferencia- és rendezvényszervező munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötetlen, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezéseket a karrierReemplazar por una arrobafourpointskecskemet.com e-mail címre várják, fényképes magyar nyelvű önéletrajz megküldésével 2017.08.20-ig.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Közgazdász idegenforgalmi és szálloda szakon, ;Juttatások:Piacképes juttatási csomag, Speciális munkakörülmények:Kötetlen munkarend szerinti teljes munkaidős foglalkoztatás., Speciális követelmények:Felsőfokú, gazdaság i/ idegenforgalmi végzettség

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Kész Hotel és Konferencia Menedzsment Kft..

Dirección: 6000 Kecskemét, Izsáki út 6..

Contacto: Polgár Tibor

Teléfono: ().

Ver las 24 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Organizadores de conferencias y eventos ofertadas.