Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > tornero/ tornera > Koneistajia Ylä-savon Alueelle, 2 Paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Iisalmi

Koneistajia Ylä-Savon alueelle, 2 paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Iisalmi

Vacante en Finlandia (Pohjois-Savo) de tornero/ tornera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsitkö seuraavaa askelta työurallasi tai haluatko kehittää osaamistasi koneistajana?

Haemme asiakasyrityksillemme koneistajia eri pituisiin työsuhteisiin Ylä-Savon alueelle. Työt alkavat sopimuksen mukaan riippuen asiakasyrityksen tarpeesta. Työt ovat kokoaikatyötä ja tehtävistä riippuen yhdessä tai useammassa vuorossa suoritettavaa.

Etsimme eri tasoisia osaajia ja voit olla jo kokeneempi tekijä tai uraasi aloitteleva tuleva ammattilainen.

Toivomme sinulta alan koulutustaustaa ja eduksi katsomme kokemuksen erilaisista koneistuksen työtehtävistä sekä muun kokemuksen metalliteollisuudesta. Kerrothan meille millaisista tehtävistä sinulla on kokemusta, sekä mahdollisista voimassa olevista pätevyyksistä, kuten työturvallisuuskortista.

Jätäthän hakemuksesi tai olethan yhteydessä meihin, niin voimme katsoa, löytyisikö juuri sinulle sopiva työtehtävä.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa Erno Randelin puh. 045 269 6696, erno.randelinohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 150 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:50f800cb-23d0-4da6-a33f-5f686ec0acda.

Ver las 88 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.