Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas) > Končni Kontrolor - M/ž

KONČNI KONTROLOR - M/Ž. Eslovenia

Trabajos en Eslovenia de Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Otros oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas).

Poklici za neindustrijski način dela : Predelovalci/predelovalke živil, obdelovalci/obdelovalke lesa, oblačilni in drugi poklici za neindustrijski način dela : Drugi poklici za neindustrijski način dela ipd : Ocenjevalci/ocenjevalke proizvodov (razen hrane in pijače)

Descripción de la oferta de trabajo:

KONTROLORJI IN OCENJEVALCI KAKOVOSTI NEŽIVILSKIH PROIZVODOV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - IZVAJANJE KONČNE KONTROLE KAKOVOSTI V SKLADU S SISTEMOM VODENJA KAKOVOSTI,

- NAČRTOVANJE, USKLAJEVANJE IN IZVAJANJE DELA ZA ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTI V SKLADU S SISTEMOM VODENJA KAKOVOSTI, - VODENJE ZAPISOV O KAKOVOSTI IZDELKOV, POLIZDELKOV, - IZVAJANJE DELA V SKLADU Z DELOVNIMI NALOGAMI, NAVODILI NADREJENEGA IN DOKUMENTACIJO SISTEMA VODENJA KAKOVOSTI., K prijavi vabimo kandidate s končano vsaj IV. stopnjo strokovne izobrazbe ter delovnimi izkušnjami na podobnih delovnih mestih (končna kontrola). Od kandidata pričakujemo natančnost, fleksibilnost, sposobnost odločanja, delovno vztrajnost ter pripravljenost na večizmensko delo. Ponujamo delo v mladem, dinamičnem, urejenem in sproščenem delovnem okolju, redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo.  Če ste pripravljeni sprejeti nove izzive in imate voljo do dela, se prijavite oz. zahtevajte dodatne informacije. Vašo podrobno predstavitev z življenjepisom in poudarkom na vaših dosedanjih delovnih izkušnjah pošljite na e-mail naslov: Kadrovska.sluzbastalekar.si (v zadevi navedite "za končnega kontrolorja")., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: GEP ŠTALEKAR, GRAFIČNO EMBALAŽNO PODJETJE D.O.O., MISLINJSKA DOBRAVA 28 B, 2383 ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GOLOB POLONA
Contact Phone: 02 883 98 22
Contact Email: kadrovska.sluzbastalekar.si

Identificador de la vacante:NG69730.

Ver las 92 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Otros oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas) ofertadas.