Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Sociólogos, antropólogos > Komunikolog / Komunikologinja - M/ž

Trabajo de Sociólogos, antropólogos en Eslovenia

Komunikolog / Komunikologinja - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Sociólogos, antropólogos y afines.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Sociologi/sociologinje, antropologi/antropologinje ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

SOCIOLOGI, ANTROPOLOGI IPD., poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IŠČEMO KOMUNIKOLOGA, KI UŽIVA V DELU KREATIVNE IN DINAMIČNE ATMOSFERE.

KATEREMU STA KLASIČNI IN DIGITALNI MARKETING IZZIV.

KATEREMU PRAVOPIS IN PISANA BESEDA TEČETA KOT PODMAZANA, PRIJAZEN »KLEPET« Z NAROČNIKI IN KONSTRUKTIVEN POGOVOR Z OBLIKOVALCI PA MU NISTA TUJA.  NAŠ KLJUČ STA KREATIVNOST IN IZVIRNOST.

ČE TUDI VAS PRI DELU VODIJO MLADOSTNA ZAGNANOST, SAMOINICIATIVNOST, ORGANIZIRANOST IN AMBICIJE, VERJAMEMO, DA GOVORIMO SKUPNI JEZIK.   OD VAS PRIČAKUJEMO DOBRE KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI, KREATIVNO ZASNOVO IN PRIPRAVO BESEDIL ZA RAZLIČNE OBJAVE, ZNANJE UPRAVLJANJA DRUŽBENIH OMREŽIJ, UČINKOVITO NADZIRANJE IN USPEŠNO IZVEDBO PROJEKTOV, PROFESIONALNOST IN IZNAJDLJIVOST, SAMOSTOJNOST IN ŠE KAJ., , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MEDIAS KREATIV, bistvo komuniciranja, d.o.o., NOVO CELJE 9 , 3301 PETROVČE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: OMLADIČ PUHAN VITA
Contact Email: vitamediaskreativ.si

Identificador de la vacante:NP88625.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Sociólogos, antropólogos y afines ofertadas.