Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Diseñadores y decoradores de interior > 2d Kompozitor, Návrháři (grafici) Reklamní, Komerční, Propagační

2D kompozitor, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Ofertas de Diseñadores y decoradores de interior en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias : Diseñadores y decoradores de interior.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury, šéfkuchaři : Aranžéři a příbuzní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU : Oldřichova č.p. 859/36, Nusle, 128 00  Praha 28

KONTAKT : Žán Vladimír, e-mail: jobsmagiclab.cz

Hledáme profesionála s technickými znalostmi na vysoké úrovni se silným výtvarným cítěním a předchozí zkušeností s hranými filmy nebo seriály. Požadujeme znalost 2D / 3D pipeline a schopnost složit všechny prvky záběru dohromady s výtvarným citem pro detail.

Požadavky:

o Pětiletá zkušenost s kompozitingem pro hrané filmové či televizní projekty.

o Znalost aplikace Nuke - úroveň expert

o Zkušenost s prací v plně CG prostředí.

o Zkušenost s 2D Look Dev jak postavy tak prostředí.

o Zkušenost se zapracováváním klientských připomínek.

o Znalost a porozumění světelných renderovacích pasů.

o Komunikační a organizační schopnosti.

o Pozornost na detaily.

o Schopnost pracovat i pod časovým tlakem.

o Aktuální reel prezentující ukázky z několika posledních projektů.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 782 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 7.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: Magiclab s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Vladimír Žán. E-mail: magiclab.cz" rel="nofollow">jobsmagiclab.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: jobsmagiclab.cz

Identificador de la vacante:15938940770.

Ver las 87 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias : Diseñadores y decoradores de interior ofertadas.