Ofertas en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Vendedores

Komissiózó (komissiózó/raktári Adminisztrátor)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Egyéb értékesítési foglalkozások : Máshová nem sorolható értékesítési foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) PNH Kft. Komissiózó munkatársat keres vasvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.06 - 2018.05.05, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9800 Vasvár, Petőfi S. utca 81., önéletrajz beadásával. További információ: Raktári adminisztrációs feladatok elvégzésére keresnek német nyelvtudással rendelkező munkavállalót. Kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent. Bér megegyezés alapján. Jelentkezés önéletrajz beadásával.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1293 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: PNH Kft..

Dirección: 9800 Vasvár, Petőfi S. utca 81..

Contacto: Rátkai Szilvia

Email: hrReemplazar por una arrobapnh.hu

Teléfono: (94) 593-973.

Ver las 409 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.