Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Agentes de compras y consignatarios > Komisionar M/ž - M/ž

Demanda de Agentes de compras y consignatarios en Eslovenia

Komisionar M/ž - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Prodajni agentje in posredniki/prodajne agentke in posrednice : Posredniki/posrednice za prevozništvo, trgovino ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

KOMISIONAR, poskusno delo , Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40, Z NABIRANJEM BLAGA IZPOLNJUJE NAROČILA,KI GA DOBI NA PRENOSNI RAČUNALNIK ALI NA KOMISIONARNI LIST , KONTROLIRA BLAGO PRI VHODU IN IZHODU IZ SKLADIŠČA, UREJA KOMISIONE IN JE ODGOVOREN ZA PRAVILNOST IZVEDENIH NALOG, VZDRŽUJE IN UPRAVLJA KOMISIONARNI PALETNI VILIČAR IN NJEMU PRIPADAJOČE ELEMENTE, ČE UGOTOVI NAPAKO, O TEM TAKOJ OBVESTI NADREJENEGA, VZDRŽUJE RED IN ČISTOČO KJER DELA, DOSLEDNO IZVAJA PREDPISE IZ POŽARNE VARNOSTI, IZ VARSTVA PRI DELU, DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA, ODGOVARJA ZA KVALITETNO IN SAMOSTOJNO IZVEDBO NALOG, KI IZHAJAJO IZ OPISA DM, POLEG NAVEDENIH ODGOVORNOSTI, JE DELAVEC DOLŽAN KVALITETNO OPRAVITI DODATNE NALOGE, ČE OBSTAJA TAKA POTREBA IN MU JIH DOLOČI NJEGOV NADREJENI, ČEPRAV NE IZHAJAJO IZ NJEGOVEGA DELOVNEGA MESTA, JE PA ZANJE USPOSOBLJEN. , IV. ali višjo stopnjo izobrazbe, izkušnje s področja komisioniranja, odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti, sposobnost timskega dela.

Delo se opravlja na sedežu podjetja v Celju.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: METRO TRGOVSKA DRUŽBA D.D., LAVA 8, 3000 CELJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PLATOVŠEK KATARINA
Contact Phone: 03 424 16 44
Contact Email: kadrimetro.si

Identificador de la vacante:NF36707 .

Ver las 46 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios ofertadas.