Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > economista > Komercijalno Tehnički/a Predstavnik/ca

Contrato en Croacia de economista

Komercijalno Tehnički/a Predstavnik/ca

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas › economista.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Astraprom d.o.o. je privatno poduzeće osnovano 1994. godine.

Osnovna djelatnost poduzeća je distribucija rezervnih dijelova vodećih svjetskih proizvođača za industriju, obrtništvo i održavanje. Osnovna ponuda sastoji se od ležajeva, elektromotora, reduktora, pogonskog remenja, transportnih i pogonskih lanaca, ljepila i maziva, brtvila te linearne tehnike.

Poslovna politika firme je kvalitetan odnos s našim kupcima te postavljanje visokih standarda na tržištu.

Opis posla - zadaci:

planiranje i izvršavanje prodajne aktivnosti na tržištu

intenzivno i kontinuirano posjećivanje odgovarajućeg tržišta u cilju obilaska postojećih kupaca te u cilju pronalaženja novih kupaca

prikupljanje podataka o potrebama tržišta u pogledu asortimana, kvalitete i ekspeditivnosti

kontinuirano istraživanje djelovanja konkurencije unutar dodijeljenog tržišta (geografskog područja)

briga o održavanju i unapređivanju poslovnih odnosa s kupcima na dodijeljenom tržištu, predlaganje novih akcija i promotivnih aktivnosti koje bi koristile unapređenju prodaje

pravovremeno informiranje kupaca o ponudi, novitetima te vođenje brige o zadovoljstvu i lojalnosti kupaca

prodavanje robe

intenzivna suradnja s osobljem veleprodajnog centra u cilju koordinacije prodajnih aktivnosti i upoznavanja s dinamikom ponude robe

osiguravanje instrumenata plaćanja sukladno poslovnoj politici kompanije

podnošenje tjednih izvješća o radu i stanju na tržištu

Uvjeti (znanja, vještine i osobine ličnosti koje mora posjedovati kandidat):

SSS/VŠS/VSS

aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

tehničko znanje

poznavanje rada na računalu (excel, word, Outlook,...)

sistematičan i odgovoran pristup poslu

izražene komunikacijske i organizacijske vještine

preciznost, analitičnost i odgovornost u radu

vozačka dozvola (B kategorija)

Nudimo:

stimulativna primanja

plaćene troškove prijevoza,marenda

božićnicu, regres, nagrade prema ostvarenim rezultatima rada

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ASTRAPROM d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: dinkoastra-prom.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Agosto de 2022, y con identificador de la vacante:2189195.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas › economista ofertadas.