KOMERCIALNO BLAGOVNI REFERENT - M/Ž. Obalno-kraska

Demanda de Representantes comerciales en Obalno-kraska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Prodajni agentje in posredniki/prodajne agentke in posrednice : Komercialni zastopniki/komercialne zastopnice za prodajo ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
NABAVNO-PRODAJNI REFERENT, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, PISNA IN USTNA KOMUNIKACIJA S KUPCI, TOČNA IN PRAVOČASNA IZDELAVA FAKTUR, NADZOR NAD TOČNOSTJO IN KAKOVOSTJO ODPREME BLAGA, IZDELAVA UVOZNO-IZVOZNE DOKUMENTACIJE, SPREMLJANJE IN ANLIZIRANJE KUPCEV IN PRODAJE, ZBIRANJE PODATKOV IN NJIHOVA UPORABA V TRŽNIH RAZISKAVAH, NADZOR NAD ZALOGAMI IZDELKOV, IZDELAVA INTERNIH NAROČIL, REŠEVANJE REKLAMACIJ IN OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, hrvaški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, italijanski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, srbski jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, Dobra sposobnost komunikacije in pogajanj, volja do dela s strankami, prijaznost, zanesljivost in delavnost, sposobnost timskega dela., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 208 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 16/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: LIRA, GROSIST IGRAČ, POLETNEGA IN NOVOLETNEGA PROGRAMA, D.O.O., KOPER.

Dirección: Dekani 7 B, 6271 DEKANI.

Contacto: ZUPIN HELENA

Email: komercialaReemplazar por una arrobalira.si

Teléfono: 05 662-12-00.

Ver las 1,828 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.