Trabajar en Eslovenia (Goriska) de Representantes comerciales

Komercialist Prodaje (m/ž) - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Prodajni agentje in posredniki/prodajne agentke in posrednice : Komercialni zastopniki/komercialne zastopnice za prodajo ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
KOMERCIALIST ZA PRODAJO, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, RAZISKAVA TRŽNIH MOŽNOSTI NA DODELJENEM TRGU OBISKOVANJE KUPCEV NA TERENU PRENAŠANJE ZAHTEV V DRUŽBO PRIPRAVLJANJE PONUDB IN POGODB TER SKLEPANJE POGODB PO DANEM POOBLASTILU, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Univerzitetna, visokošolska ali višješolska izobrazba (zaželena tehnična ali ekonomska smer), delovne izkušnje pri prodaji investicijske opreme ali opreme večje vrednosti, zaželeno poznavanje trgov Severne Amerike ali kandidat z večletnimi izkušnjami pri prodaji, aktivno znanje dveh tujih jezikov (znanje angleškega jezika obvezno), komunikativnost in sposobnost teamskega dela, poznavanje dela z računalnikom, pripravljenost na dinamično delo in službena potovanja. Ponujamo stimulativno plačilo in možnost dodatnega nagrajevanja glede na rezultate., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 140 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: GOSTOL-GOPAN Proizvodnja prehrambene opreme in opreme za kemijsko industrijo d.o.o. Nova Gorica.

Dirección: Prvomajska ulica 37 , 5000 NOVA GORICA.

Contacto: VOGRIČ EDA

Email: eda.vogricReemplazar por una arrobagostol.eu

Teléfono: 05 330 71 81.

Ver las 1,719 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.