Búsqueda de Economistas en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Komercialist Za Potrošniško Kreditiranje - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke.

Descripción de la oferta de trabajo:
EKONOMISTI, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, PRISTOJNOSTI IN OPIS DELA: IZVAJANJE VSEH AKTIVNOSTI, KI SO POVEZANE S KREDITNIMI POGODBAMI, KOMUNICIRANJE Z STRANKAMI, DOBAVITELJI IN BANKAMI, UREDITEV, HRAMBA IN SKRB ZA ORIGINALNO POGODBENO DOKUMENTACIJO, PRIPRAVA SPECIFIKACIJ ZA OBRAČUN SUBVENCIJ IN ZA PLAČILA DOBAVITELJEM, DEŽURSTVA V SKLADU Z INTERNO POLITIKO PODJETJA, VNOS PODATKOV NA LOKALNO BONITETNO LISTO, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO ZAHTEVI NADREJENEGA., angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Pozna zakonske predpise s področja varstva potrošnikov, trgovine in druge predpise vezane na izvajanje dejavnosti.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SUMMIT LEASING SLOVENIJA D.O.O..

Dirección: Flajšmanova ulica 3 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 126 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.