Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Agentes de compras y consignatarios > Komercialist Na Področju Logistike - M/ž

Búsqueda en Eslovenia de Agentes de compras y consignatarios

Komercialist Na Področju Logistike - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Prodajni agentje in posredniki/prodajne agentke in posrednice : Posredniki/posrednice za prevozništvo, trgovino ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA TRANSPORTNO LOGISTIKO, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -DOGOVARJANJE S KUPCI IN DOBAVITELJI O POGOJIH IN NAČINIH SODELOVANJA IN MOŽNOSTIH ŠIRJENJA SODELOVANJA

-SPOZNAVANJE S PREDPISI S PODROČJA NOTRANJE ORGANIZACIJE, ZUNANJE TRGOVINE, CESTNEGA, ZRAČNEGA IN LADIJSKEGA PROMETA, PREVOZIH NEVARNIH SNOVI

-PRIPRAVA PONUDB LOGISTIČNIH STORITEV (KALKULACIJE)

-TRŽENJE LOGISTIČNIH STORITEV NA POSAMEZNIH TRGIH

-SPREMLJANJE, KONTROLA IZVAJANJA POSLOV IN REDNO VODENJE DOKUMENTACIJE

-OBRAČUNAVANJE POSLOV, FAKTURIRANJE IN KONTROLA PREJETIH RAČUNOV  -VODENJE IN ANALIZIRANJE EVIDENC OPRAVLJENIH STORITEV

-REŠEVANJE REKLAMACIJ IN ŠKODNIH PRIMEROV

-ANALIZIRANJE TRŽENJSKIH POTENCIALOV (SPREMLJANJE KVALITETE STORITEV IN CEN)

-VZDRŽEVANJE IN KREPITEV KVALITETNIH POSLOVNIH ODNOSOV S KUPCI IN DOBAVITELJI

-SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PLANSKIH IN RAZVOJNIH DOKUMENTOV

-OPRAVLJA DRUGA OPRAVILA S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA, KI SO POTREBNA ZA NEMOTEN DELOVEN PROCES

-V NUJNIH PRIMERIH OPRAVLJA NALOGE PO NAVODILIH NADREJENEGA, KI NE SODIJO V CELOTI V OPIS NAVEDENIH DELOVNIH NALOG

, VRSTA IZOBRAZBE:  splošne ali logistične smeri, STOPNJA IZOBRAZBE: V. ali VI. , DELOVNE IZKUŠNJE: eno leto (ni pa pogoj). OSEBNE LASTNOSTI: zanesljiv, natančen in odgovoren in z veseljem do dela v manjšem kolektivu FUNKCIONALNA ZNANJA: vozniški izpit B kategorije, znanje angleškega jezika (B2) in nemškega jezika (B1), delo z računalnikom (urejevalnik besedil, delo s preglednicami), uporaba elektronske pošte NUDIMO: zaposlitev za nedoločen čas, urejeno delovno okolje, možnost izobraževanja , DRUGI POGOJI: upoštevali bomo samo vloge s popolnim življenjepisom. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ALPIS, PODJETJE ZA TRANSPORT, TURIZEM IN TRGOVINO, D.O.O., GORENJESAVSKA CESTA 13 A, 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DEMŠAR MIHA
Contact Phone: 04 281 20 16
Contact Email: demsar.mihaalpis.si

Identificador de la vacante:HR72621.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios ofertadas.