Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Trabajadores de los servicios personales > Kokk

Kokk. Estonia

Oferta de trabajo en Estonia de Trabajadores de los servicios personales

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Riisipere lasteaia Daily sööklasse

Tööülesanded: Kauba vastuvõtt ja ladustamine, kauba säilimise ja hoidmise eest vastutamine, toidu valmistamine, pakendamine ja väljastamine, inventuuris osalemine, maitsva toidu valmistamine, enesekontrolli nõuete täitmine, puhtuse ja korra tagamine köögis.

Omalt poolt pakume: - tööaeg E-R kl 06.00-14.30

- vaba L-P, riigipühad

- tööriided ja jalatsid

- soodne lõunasöök

- õigeaegset ja ametlikku töötasu

- täiendavat tervisekindlustust

Muud nõuded: Koka erialane haridus;

kokana töötamise kogemus;

iseseisvus;

kohusetunne;

hea organiseerimisoskus.

Sind iseloomustavad töökus, kohusetundlikkus, positiivne suhtumine töösse ja kollektiivi, oled abivalmis ja usaldusväärne, iseseisev, hea organiseerimisoskusega, puhas ja kiire

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Baltic Restaurants Estonia AS.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53002971
  • Correo electrónico: cv.eebalticrest.com

Identificador de la vacante:1424657.

Ver las 321 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales ofertadas.