Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Trabajadores de los servicios personales > Kokk

Kokk. Estonia

Empleo de Trabajadores de los servicios personales en Estonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Sushi restoran Elvass otsib kokka

Tööülesanded: Kvaliteedi kontroll, seirelehtede täitmine, toiduhügieeni nõuete täitmine, toodete valmistamine.

Omalt poolt pakume: Head kollektiivi, omatöötaja soodustusi, ühisüritusi, arenguvõimalusi, motiveerivat töötasu, ettevõttesiseseid ja väliseid koolitusi, pikaajalist töösuhet, kaasaegseid töötingimusi, isiklikku damascusest peakoka töönuga.

Muud nõuded: Positiivne ellusuhtumine, valmisolek võtta vastutust, hea koostööoskus, usaldusväärsus, kehtiv tervisetõend, hea pingetaluvus, nugade teritamise oskus vesikivil ja terade tehniliste parameetrite tundmine, kala fileerimise oskus, läbitud toiduhügieeni koolitus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa, Flexible.

Empleador: Komorebi OÜ (http://komorebi.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56202366
  • Correo electrónico: infokomorebi.ee

Identificador de la vacante:1403888.

Ver las 253 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales ofertadas.