Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Trabajadores de los servicios personales > Kokk

Contrato de Trabajadores de los servicios personales en Estonia

Kokk

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Ämari

Tööülesanded: Valmistad ette kalkulatsioonidele, tehnoloogiale ja tervisekaitse nõuetele vastavad toiduained toitlustusgraafikus ettenähtud ajaks.

Väljastad ja säilitad toidu.

Järgid enesekontrolliplaani ja pead sellest kinni.

Omalt poolt pakume: Stabiilset ja kindlat sissetulekut.

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd vahetustega graafiku alusel.

Toetavat ja sõbralikku meeskonda.

Vajadusel tööandjapoolset transporti tööle sõiduks Keilast ja Tallinnast.

Muud nõuded: Vähemalt põhiharidus, millele lisandub toitlustusalane ettevalmistus (kutseharidus, täiendkoolitus.)

Kogemus erialasel töökohal vähemalt 2 aastat.

Eesti keele oskust kesktasemel (B2).

Kehtiva tervisetõendi olemasolu.

Valmisolek läbida taustakontroll.

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE

Eelise annab suurköögis töötamise kogemus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa, Flexible.

Empleador: Kaitsevägi (http://www.mil.ee).

Instrucciones para solicitar:

KAITSEVÄE TOETUSE VÄEJUHATUS
Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 58544475
  • Correo electrónico: igor.novitskikra.ee

Identificador de la vacante:1403473.

Ver las 245 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales ofertadas.