Kokk. EESTI. Estonia

Vacante de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados en Estonia (EESTI)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados.
Teenindus- ja müügitöötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Otsime oma kollektiivi motiveeritud, kiire taibuga, professionaalse tõsidusega oma töösse suhtuvaid kokkasid, keda ei hirmuta ka kiired hetked köögis, kellel on ideid, mida soovib realiseerida ja on hea tiimitöötaja.

Menüü koolituse teostame kohapeal , Lõunapakkumiste ja a la carte roogade valmistamine; vajalike ettevalmistuste tegemine, köögi puhtuse ja korrashoiu tagamine., Aastaringset tööd ja tänapäevaseid töötingimusi ning konkurentsivõimelist korralikku palka, töökarjääril arenemise ja rohkem teenimise võimalust, pika-ajalist töösuhet., Töötajate motiveerimiseks ning tänutäheks nendepoolse panuse eest ettevõttele, korraldame paar korda aastas firmasiseseid väljasõite ning ühiseid tööväliseid vaba-aja ettevõtmisi.

Seega, kui tunned, et võiksid kuuluda "Sheriffi tiimi" ning omapoolse panusena täiustada meie toredat kollektiivi, siis võta aga julgesti ühendust, räägime tööst ja rahast ning kindlasti jõuame mõlemaid osapooli rahuldava tulemuseni!

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: EESTI.

Ver 340 ofertas de trabajo en "EESTI" (Estonia).

Fecha de inicio: 17/02/2018.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Salario: mínimo 4.0 EUR (Bruto).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Sheriff Group OÜ, Pärnu linn, Pärnu maakond

Empresa: Sheriff Group OÜ.

Dirección: Pärnu linn, Pärnu maakond.

Ver las 177 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados ofertadas.