Empleos en Pohja-Eesti (Estonia) de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados

Kokk Lasnamäe Tootmistsehhis

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados.
Teenindus- ja müügitöötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:
meie ootused Sulle: armastad toiduvalmistamist ning pead lugu puhtusest ja korrast; oled õppinud kokaks või eelnevalt töötanud toitlustuses; oled koostöövalmis, kiire ja aus; oled kohusetundlik ning hea pingetaluvusega Sinu tööks on maitsvate ja kvaliteetsete toitude valmistamine vastavalt retseptuurile, korra ja puhtuse hoidmine köögis ning kaupade telliminetööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki kui oled antud ametikohast huvitatud siis palun saada oma CV e-posti aadressile personalReemplazar por una arrobamaxima.ee märksõnaga "kokk"; lisainformatsioon telefonil 5556 6491; võtame ühendust väljavalitud kandidaatidega

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 990 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 12/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (elemental) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
värbamisspetsialist, personalReemplazar por una arrobamaxima.ee, 5556 6491

Empresa: MAXIMA Eesti OÜ.

Dirección: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: värbamisspetsialist

Email: personalReemplazar por una arrobamaxima.ee

Teléfono: 5556 6491.

Ver las 183 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados ofertadas.