Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Limpiadores y asistentes > Kojamees-koristaja

Kojamees-koristaja. Estonia

Ofertas de empleo de Limpiadores y asistentes en Estonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes.

Lihttöölised : Koristajad ja abilised

Descripción de la oferta de trabajo:

kontori- ja tootmisruumid

Tööülesanded: Põhiülesanded:

- igapäevased puhastustööd (põrandapesu, tolmu võtmine, prügiurnide tühjendamine

jne) koristamiseks määratud ruumides või territooriumil;

- plaanipärase suurpuhastuse läbiviimine (akende pesu, vähemmäärduvate ruumide osade

puhastamine (seinte, uste, mööbli ning tarbevahendite puhastus);

- vaipade ja mattide puhastamine;

- tootmisruumides suurema tootmisprahi ja jääkide koristamine (keevitus, metallitööstus);

- õueala koristamine prahist (vastavalt vajadusele).

Omalt poolt pakume: - töövahendid, tööriided, isikukaitsevahendid;

- mitmekeelset ja sõbralikku töökollektiivi (kuni 30 inimest);

- tootmispinna koristust masinaga.

Muud nõuded: Otsime töötajat, kes on motiveeritud, distsiplineeritud ning täidab oma tööülesandeid kohusetundlikult.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Baltic Trust OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: andrus.tonnebaltic-trust.eu

Identificador de la vacante:1399366.

Ver las 354 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes ofertadas.