Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales > Kohtuteabe Nõunik

Kohtuteabe nõunik. Estonia

Trabajar de Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales.

Tippspetsialistid : Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tegemist on tähtajalise ametikohaga

Tööülesanded: Riigikohtu lahendite kokkuvõtete koostamine, avaldamine ja kohtuteabe sidumine Riigi Teataja avaldatavate õigusaktidega ning Riigi Teataja andmete avaldamiseks ettevalmistamine ja arendustegevus

Omalt poolt pakume: - põnevat tööd mainekas riigiasutuses

- enesetäiendamise võimalusi, sh erialaseid koolitusi

- paindlikku töökorraldust, sh paindlikku tööaega ja võimalust töötada meie kontoris, kodus või riigimajades üle Eesti

- meeldivaid kolleege ja võimalust teha koostööd valdkonna tippspetsialistidega

Muud nõuded: - õigusalane kõrgharidus või selle omandamine magistriõppes

- kasuks tuleb erialane töökogemus ja andmetöötlusprogrammide kasutamisoskus

- eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel

- IT valdkonna, õigusteabe allikate ja kohtusüsteemi ning kohtumenetlusõiguse tundmine

- hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, tahe ja oskus meeskonnatööks

- hea pingetaluvust, kohusetundlikkus ja analüüsivõime

- positiivsus, algatusvõime ja iseseisvus

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Justiitsministeerium.

Instrucciones para solicitar:

Elulookirjelduse ja motivatsioonikirja palume saata justiitsministeeriumi e-posti aadressil
personaljust.ee märksõnaga „kohtuteabe nõunik“ või kandideerides personaliotsinguportaali CV-Online kaudu.
Lisainfo telefonil 620 8132.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Teléfono: 6208132
  • Correo electrónico: olvi.parvefin.ee

Identificador de la vacante:1449184.

Ver las 81 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales ofertadas.