Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Especialistas en organización de la administración pública y de empresas > Kogukonnaprogrammi Koordinaator

Trabajo de Especialistas en organización de la administración pública y de empresas en Estonia

Kogukonnaprogrammi Koordinaator

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Lõuna-Eesti LEADER tegevusgrupid otsivad Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi koordinaatorit

Tööülesanded: LEADER tegevusgrupid koos partnerlinnadega (Tartu, Võru, Valga) osalevad Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammis projektiga “Lõuna-Eesti kogukonnaprogramm”, mis annab piirkonna külastajale võimaluse osa saada sellest, mis on oluline ja väärtuslik kohalikule elanikule. Perioodil 2023-2024 toimub projekti raames kokku kuni 24 sündmust, mis valitakse välja avatud taotlusvoorus osalevate kogukondade esitatud ideede hulgast.

Peamisteks tööülesanneteks on:

Kogukonnaprogrammi avatud taotlusvooru läbiviimine;

sündmuste ja nendega seonduvate tegevuste ja projektide koordineerimine;

koostööprojekti koordineerimine, sh vajalike kohtumiste ja koosolekute korraldamine;

turundustegevuste elluviimine koostöös turundusjuhiga;

koolitus- ja arendustegevuste elluviimine, sh tugi- ja mentorprogrammi korraldamine kogukondadele;

SA Tartu 2024 lepinguga ja LEADER koostööprojektiga seonduv projekti- ja finantsjuhtimine ning aruandlus.

Omalt poolt pakume: Võimalust panustada Lõuna-Eesti arengusse ja Euroopa suurima kultuurisündmuse õnnestumisse;

mitmekülgseid enesearendamisvõimalusi (koolitused, rahvusvaheline koostöö, arendustegevus).

Muud nõuded: Edukal kandidaadil on:

varasem kogemus töötamisel kogukondadega;

varasem koostööprojektide juhtimise kogemus;

suurepärane algatus- ja analüüsivõime;

huvi kultuuri ja Lõuna-Eesti arendamise vastu;

väga hea eesti ja inglise keele oskus;

suurepärane meeskonnatööoskus ja erinevate osapoolte kaasamisoskus.

Lisainfo: https://www.tas.ee/louna-eesti-leader-tegevusgrupid-otsivad-louna-eesti-kogukonnaprogrammi-koordinaatorit/

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Tartumaa Arendusselts.

Instrucciones para solicitar:

CV koos palgasoovi ja motivatsioonikirjaga palume saata märgusõnaga "Koordinaator" hiljemalt 13. aprilliks e-posti aadressile kaisatas.ee.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 53880054
  • Correo electrónico: kaisatas.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2022, y con identificador de la vacante:1489621.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas ofertadas.