Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Psicólogos > Klinický Psycholog/ Psycholožka, Psycholog/psycholožka Ve Zdravotnictví, Kliničtí Psychologové

klinický psycholog/ psycholožka, psycholog/psycholožka ve zdravotnictví, Kliničtí psychologové

Búsqueda en República Checa (Ústecký kraj) de Psicólogos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Psicólogos.

Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v oblasti sociální, církevní a v příbuzných oborech : Psychologové

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: Dětská psychiatrická nemocnice, Rybalkova 2962 Louny

PP na rok, po roce možno na neurčitou

práce psychologa v naší nemocnici spočívá zejména v činnosti diagnostické, psychoterapeutické a rehabilitační. Hlavním úkolem je zajištění péče o dětské pacienty, u nichž se projevila nějaká forma  duševní poruchy.  .Diagnostická práce psychologů poskytuje nezbytnou podporu pro práci lékařů a významně se podílí na rozhodování o dalším léčebném postupu. Za tímto účelem je nemocnice vybavena moderními psychodiagnostickými metodami. Požadujeme odbornost, schopnost pracovat samostatně, kurz Psychologie ve zdravotnictví, specializace v oboru klinické psychologie, specializace v systémové psychoterapii výhodou, morální bezúhonnost ( doložit výpisem z Rejstříku trestů). Osobní ohodnocení 50% platu. Zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. Nástup možný ihned, případně dohodou.

Zaměstnanecké výhody4):    Příspěvek na penzijní připojištění, na dovolenou, stravování s příspěvkem zaměstnavatele

3 dny,sick days , 6 týdnů dovolené a další výhody

kontakt:  tel.: 415620130, 776155303, e-mail: pavel.kracmerdpnlouny.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 167 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 35000 mínimo y 45000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Dětská psychiatrická nemocnice Louny.

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Pavel Kráčmer, ředitel nemocnice. Tel.: +420 415 620 130,776 155 303. E-mail: dpnlouny.cz" rel="nofollow">pavel.kracmerdpnlouny.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 415 620 130,776 155 303
  • Correo electrónico: pavel.kracmerdpnlouny.cz

Identificador de la vacante:18361560778.

Ver las 249 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Psicólogos ofertadas.