Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales > Ukraina Laste Koordinaator

Vacante en Estonia de Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales

Ukraina Laste Koordinaator

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Ukraina peredega suhtlemine ja lastevanemate nõustamine, ümarlaudadel ja vestlustel tõlkimine, ukraina laste toetamine tegevustes, infomaterjalide tõlkimine.

Omalt poolt pakume: Sõbralikku ja toetavat kollektiivi, toredaid ühistegevusi, tervisepäev 1 kord aastas.

Muud nõuded: Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,5

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Viljandi Lasteaed Männimäe (http://www.mannimae.ee).

Instrucciones para solicitar:

CV ja motivatsioonikiri saata aadressile: infomannimae.ee
Konkurss kestab sobiva kandidaadi leidmiseni.
Tööle asumine esimesel võimalusel.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: infomannimae.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:1563801.