Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Empleados de centros de llamadas > Klientu Apkalpošanas Speciālists

KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS. Letonia

Empleo de Empleados de centros de llamadas en Letonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas.

Kalpotāji : Klientu apkalpotāji : Klientu informētāji : Apkalpošanas un informācijas centru darbinieki

Descripción de la oferta de trabajo:

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde piedāvā darbu:

Rīgas 3.nodaļas klientu apkalpošanas speciālistam (uz noteiktu laiku)

Darba pienākumi - personu apliecinošu dokumentu noformēšana, izdošana (pases, personas apliecības), pasu revīzijas veikšana, administratīvo protokolu sastādīšana.

1. no pirmdienas līdz ceturtdienai - darba laiks no plkst. 8.30 līdz 17.00 (pusdienas pārtraukums 30 minūtes), piektdien – darba laiks no plkst.8.00 līdz 16.30;

2. stabilu atalgojumu (EUR 675,- pirms nodokļu nomaksas pārbaudes laikā. Līdz EUR 795,- pēc pārbaudes laika. Atalgojums atkarīgs no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo darba pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā);

3. pēc pārbaudes laika – veselības apdrošināšanu;

4. jaukus, atsaucīgus kolēģus;

5. darba izpildes vieta: Rīgā, Eduarda Smiļģa iela 46.

Prasības pretendentam:

-    ļoti labas latviešu valodas zināšanas;

-   labas krievu valodas zināšanas;

-   augstākā izglītība.

Galvenie amata pienākumi:

-    klientu apkalpošana klientu apkalpošanas zālē;

-    darbs ar informācijas sistēmām.

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1, k-3, Rīga, LV-1026.”

Motivētu pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: krista.kalninapmlp.gov.lv līdz 2020.gada 12.jūnijam ar norādi “pieteikums R3 KAS amatam”.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 675 mínimo y 795 máximo (EUR).

Empleador: PILSONIBAS UN MIGRACIJAS LIETU PARVALDE.

Forma de contacto:

  • Dirección: Eduarda Smiļģa iela 46, Rīga
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: krista.kalninapmlp.gov.lv

Identificador de la vacante:200529-83.

Ver las 594 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas ofertadas.