Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Vendedores > Klienditeenindaja

Klienditeenindaja. Estonia

Trabajos en Estonia de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.

Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Klientide teenindamine; kohviku igapäevase töö organiseerimine; menüü koostamine; kaupade tellimine.

Omalt poolt pakume: Väljaõpet kohapeal; huvitavat ja mitmekülgset tööd; graafikujärgset tööd.

Muud nõuded: oskab töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt ning on avatud uutele väljakutsetele; on aus ja

usaldusväärne, aktiivne, kohusetundlik ja korrektne; kasuks tuleb eelnev töökogemus

toitlustuses

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Sihtasutus Räpina Sadamad ja Puhkealad.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks võib ka helistada

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 52 51 225
  • Correo electrónico: hilhard.kirnrapinasadam.ee

Identificador de la vacante:1441272.

Ver las 407 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.