Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Vendedores > Klienditeenindaja

Klienditeenindaja. Estonia

Trabajo en Estonia de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.

Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Sinu ülesanneteks on klientidega suhtlemine, tellimuste vormistamine, toidu valmistamine,

meeskonnatöös osalemine ja toiduhügieeni nõuete täitmine.

Lihtsamate toitude valmistamine retseptide järgi.

Pitsa ja kebabi valmistamise oskus tuleb sulle kasuks.

Omalt poolt pakume: Põhikohaga töökohta söögikohas

Muud nõuded: * Sulle meeldib teenindada ja kõik toitlustusega seonduv

* Sul on positiivne ellusuhtumine, meeskonnatöö oskus ning kohusetundlik suhtumine restorani töösse

* eelnev töökogemus ning valmisolek tööd teha ka nädalavahetustel

* eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks

* kehtiv tervisetõend

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: QUIK CHEF OÜ (http://www.mydoner.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 56 46 7000
  • Correo electrónico: infomydoner.ee

Identificador de la vacante:1429971.

Ver las 481 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.