Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Mamposteros, tronzadores, labrantes y grabadores de piedra > Klesar/ica

Oferta en Croacia de Mamposteros, tronzadores, labrantes y grabadores de piedra

Klesar/ica

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Mamposteros, tronzadores, labrantes y grabadores de piedra.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Building and related trades workers, excluding electricians › Building frame and related trades workers › Stonemasons, stone cutters, splitters and carvers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zapošljavamo u podružnici Gradska groblja

dva (2) izvršitelja koji će obavljati poslove radnog mjesta:

Klesar (m/ž)

Opis poslova:

•strojno rezanje prirodnog i umjetnog kamena

•strojno i ručno brušenje i poliranje kamena

•graverski radovi

•ugradnja elemenata od kamena

•izrada staza i elemenata od betona

•građevinski radovi, a posebno iskop, postava oplata, armirački radovi i radovi betoniranja

•stručna pomoć i nadzor kod izvršenja radova klesara

•sudjeluje u jednostavnijim poslovima održavanja zelenila na groblju (sadnja, rušenje, orezivanje zelenila, košnja, grabljanje, iskop panjeva)

•sudjeluje u jednostavnijim poslovima održavanja čistoće groblja (pometanje grobnih polja, cesta i putova, posipanje staza sipinom, sakupljanje otpada, utovar, odvoz i zbrinjavanje otpada)

Mjesto rada: Zagreb

Uvjeti za obavljanje poslova:

•zdravstvena sposobnost za obavljanje navedenih poslova, prije zapošljavanja odabrani kandidati se upućuju na utvrđivanje zdravstvene sposobnosti sukladno zakonskim i podzakonskim propisima

Stručna sprema i zvanje: KV/SSS

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme, probni rad u trajanju od 3 mjeseca

Dodatno potrebna znanja i vještine:

•strojno rezanje kamena, brušenje i poliranje kamena, graviranje, rukovanje radnim strojevima

Dokazi uz ponude:

•zamolba/ životopis, preslika svjedodžbe

Način i rokovi za podnošenje ponuda:

Rok za dostavu ponuda je 8 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu:

Zagrebački holding d.o.o.

Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima

Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

s naznakom “Prijava za radno mjesto Klesar u podružnici Gradska

groblja”.

Ostale napomene

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dsWM-j_p SidroSidroSidroSidro

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dJWqVe24SidroSidroSidroSidro

Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2477186.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Mamposteros, tronzadores, labrantes y grabadores de piedra ofertadas.