Contratación en Del-Dunantul (Hungría) de Directores de producción agropecuaria y silvicultura

Kisállattenyésztő Telepvezető (állatotthonba Telepvezető)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de producción agropecuaria, silvicultura y pesca : Directores de producción agropecuaria y silvicultura.
Vezetők : Termelési vezetők, szakszolgáltatások vezetői : Mezőgazdasági, erdőgazdálkodási és halászati termelési vezetők : Mezőgazdasági és erdőgazdálkodási termelési vezetők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) MISINA TERMÉSZET-ÉS ÁLLATVÉDŐ EGYESÜLET Kisállattenyésztő telepvezető munkatársat keres pécs (vasas)i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.25 - , állásegyeztetés helye és módja: önéletrajzzal a misinaReemplazar por una arrobat-online.hu e-mail címre. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Speciális munkakörülmények:Vezetői képességek, állatszeretet, emberekkel való bánásmód, stressztűrő képesség, alkalmazkodóképesség. A Misina Egyesület Pécs-somogy állatotthonának, központjának napi irányítási munkájának ellátása., Speciális követelmények:Folyamatos munkarend, szakirányú felsőfokú végzettség.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 305 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 10/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 200000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MISINA TERMÉSZET-ÉS ÁLLATVÉDŐ EGYESÜLET.

Dirección: 7691 Pécs (Vasas), Pajtás út 17..

Contacto: Polecsák Adrienn

Teléfono: (.) ..

Ver las 12 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de producción agropecuaria, silvicultura y pesca : Directores de producción agropecuaria y silvicultura ofertadas.