KINOOPERATER / INŽENIR VIDEA VI - M/Ž. Osrednjeslovenska

Oferta de empleo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Técnicos de radiodifusión y grabación audio visual

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en telecomunicaciones y radiodifusión : Técnicos de radiodifusión y grabación audio visual.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice na področju informacijske in komunikacijske tehnologije : Tehniki/tehnice za telekomunikacije in oddajanje : Tehniki/tehnice za oddajanje in avdiovizualno snemanje.

Descripción de la oferta de trabajo:
KINOOPERATER, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 36 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, KINOOPERATER (4 URE): PRIPRAVA, SPREMLJANJE IN IZVAJANJE PROJEKCIJ PROGRAMA NA VSEH LOKACIJAH, VODENJE, ORGANIZACIJA IN TEHNIČNA IZVEDBA PROJEKTOV MOBILNEGA KINA, SKRB ZA REDNO IN PRAVILNO VZDRŽEVANJE FILMSKE OPREME V DVORANI IN PROJEKCIJSKI KABINI, SKRB ZA PRAVILNO RAVNANJE S FILMSKIMI KOPIJAMI, PREVZEM IN PREGLED FILMSKIH KOPIJ PRED IN PO PROJEKCIJI, ZAČASNO SHRANJEVANJE FILMSKIH KOPIJ PO PROJEKCIJI, VODENJE ZAPISNIKOV O STANJU FILMSKIH KOPIJ, UGOTAVLJANJE POŠKODB IN SPREMEMB NA FILMSKIH KOPIJAH PRI PROJEKCIJAH, DRUGA DELA S PODROČJA KINOOPERATERSKE DEJAVNOSTI JAVNEGA ZAVODA. INŽENIR VIDEA (4 URE): PRIPRAVA, SPREMLJANJE IN IZVAJANJE VIDEO TER DIGITALNIH PROJEKCIJ PROGRAMA NA VSEH LOKACIJAH, VODENJE, ORGANIZACIJA IN TEHNIČNA IZVEDBA PROJEKTOV MOBILNEGA KINA, SKRB ZA REDNO IN PRAVILNO VZDRŽEVANJE VIDEO OPREME V JAVNEM ZAVODU, PREVZEM, PREGLED IN USTREZNO SHRANJEVANJE DIGITALNIH TER VIDEO NOSILCEV PRED IN PO PROJEKCIJI, VODENJE ZAPISNIKOV O DIGITALNIH NOSILCIH, PRIPRAVA TEHNIČNIH VIDEO REŠITEV OB POSEBNIH PRILOŽNOSTIH, TEHNIČNA PRIPRAVA DRUGIH PROSTOROV (PREDDVERJE, GALERIJA,…) ZA POTREBE IZVEDBE VIDEO PROJEKCIJ V JAVNEM ZAVODU, SVETOVANJE IN STROKOVNA POMOČ PRI USPOSABLJANJU DRUGIH PRIREDITVENIH PROSTOROV IZVEN JAVNEGA ZAVODA ZA POTREBE DEJAVNOSTI JAVNEGA ZAVODA, DRUGA DELA S PODROČJA TEHNIČNIH DEJAVNOSTI JAVNEGA ZAVODA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, Pogosto delo v manj ugodnem delovnem času, predvsem v popoldanskem in večernem času, delo v posebnih pogojih (tema, umetna svetloba, povečan hrup…). Zaželen opravljen strokovni izpit za kinooperaterja. Zaželeno opravljeno usposabljanje za upravljanje z digitalnim projektorjem. Zaželen vozniški izpit B kategorije. Delo s krajšim delovnim časom kot kinooperater, ter delo s krajšim delovnim časom kot Inženir videa - skupaj polni delovni čas 8 ur.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Javni zavod Kinodvor.

Dirección: KOLODVORSKA ULICA 13, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: CIMERMAN ANA

Email: infoReemplazar por una arrobakinodvor.org

Teléfono: 01 239 22 24.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en telecomunicaciones y radiodifusión : Técnicos de radiodifusión y grabación audio visual ofertadas.