Kierownik Sekcji Obsługi Infrastruktury w Grupie Zabezpieczenia Brzeg

Oferta de trabajo de Ingenieros civiles en Opolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.
Specjaliści : Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych : Inżynierowie (z wyłączeniem elektrotechnologii) : Inżynierowie budownictwa.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: zarządzanie funkcjonowaniem Sekcji Obsługi Infrastruktury, koordynowanie i nadzorowanie prac podległego personelu pracowników Resortu Obrony Narodowej. Wykonywanie przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych, nadzór nad realizacją umów dot. czystości, remontów infrastruktury wojskowej, konserwacji zleconej sprzętu technicznego, przygotowywanie dokumentów do przetargów, udział w odbiorach robót budowlanych, sprawozdawczość Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe, typ: budowlane - konieczne; wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - pożądane - uprawnienia: uprawnienia budowlane - konieczne - umiejętności: dyspozycyjność - konieczne; odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji - konieczne; umiejętność zarządzania zespołem - konieczne; znajomość prawa pracy, dobra organizacja pracy - konieczne; znajomość przepisów Prawa Budowlanego - konieczne; obsługa komputera - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Opolskie.

Ver 122 ofertas de trabajo en "Opolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 20/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2600.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Tadeusz Bartczak, tel.: 795 173 840

Empresa: 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu.

Dirección: Obornicka 100-102, 50-984 Wrocław, Polska.

Contacto: Tadeusz Bartczak, tel.: 795 173 840

Teléfono: 795 173 840.

Ver las 377 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.