Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas > Kierownik Gospodarczy

Kierownik gospodarczy. Lubelskie. Polonia

Contratación de director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas en Lubelskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas.

Traducción de la profesión: Kierownicy › Kierownicy do spraw zarządzania i handlu › Kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania › Kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem pracowników obsługi ośrodka, zapewnienie sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynku i urządzeń terenowych, przeglądy okresowe, zapewnienie sprawności funkcjonowania urządzeń przeciwpożarowych, alarmowych, elektrycznych, instalacji technicznych, realizacja zakupów wyposażenia materialnego ośrodka, inwentaryzacja, znakowanie sprzętu szkolnego, sporządzanie protokołów zużycia, kasacja zniszczonego sprzętu, prowadzenie ksiąg inwentarzowych zgodnie z przepisami, współudział przy planowaniu i realizacji działań modernizacyjnych, remontowych w ośrodku, przygotowywanie sprawozdań okresowych, rozliczanie zużycia paliwa, dowozów dzieci do ośrodka, przygotowywanie grafików czasu pracy dozorców i pracowników obsługi, przygotowywanie dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi, prowadzenie i gromadzenie dokumentacji technicznej obiektu, rozliczanie faktur w systemie

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - konieczne

- inne zawody: Kierownik działu administracyjno-gospodarczego - konieczne

- pozostałe: wykształcenie wyższe mile widziane techniczne lub ekonomiczne

obsługa systemu KSAT, pakietów biurowych w tym EXCEL, mile widziana znajomosć MdokJO oraz wiedza z zakresu przygotowania przetargów

doświadczenie zawodowe 1-3 lat

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: cv

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 183 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W LUBLINIE.

Instrucciones para solicitar:

Iwona Lal, tel.: 81 744 47 07, email: pocztasosw2.lublin.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/0898.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director de servicios a las empresas/directora de servicios a las empresas ofertadas.