Kierownik Działu Inwestycyjno-Remontowego. Slaskie

Demanda en Polonia (Slaskie) de Técnicos en ingeniería civil

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.
Technicy i inny średni personel : Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych : Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych : Technicy budownictwa.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Nadzór nad inwestycjami, budynkami, sprzętem oraz pracownikami. Przygotowanie dokumentacji inwestycji Szpitala, uczestniczenie w przygotowaniu i realizacji postępowań w trybie zamówień publicznych. Nadzór nad prowadzeniem budowy, przebudowy i remontów obiektów szpitalnych, nadzór ogólny nad infrastrukturą szpitalną. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-14.35 w Jaworzu. Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, typ: techniczne - konieczne - uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B - konieczne - pozostałe: Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne albo budowlane, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. "B", świadectwa kwalifikacyjnego do nadzoru instalacji i sieci gr. I i II, umiejętność obsługi komputera. Niezbędna rzetelność i dyspozycyjność. Mile widziana znajomość systemów medycznych (HIS). Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny lub osobisty z CV w godz. 7.30-14.00 - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 4500.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Regina Batelt, tel.: 33 817 21 66 w. 511

Empresa: BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY SZPITAL OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W JAWORZU.

Dirección: Słoneczna 83, 43-384 Jaworze, Polska.

Contacto: Regina Batelt, tel.: 33 817 21 66 w. 511

Ver las 277 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.